BEBELUSII NOSTRII
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Aveti/ati avut probleme cu scutecele de unica folosinta?

2 participan?i

In jos

Aveti/ati avut probleme cu scutecele de unica folosinta? Empty Aveti/ati avut probleme cu scutecele de unica folosinta?

Mesaj Scris de mihaela83 Joi Apr 24, 2008 9:18 pm

eu una n-am fost deloc incantata de pampers.....cred ca a ramas doar firma de ei;folosesc happy si n-am probleme cu ei.cand foloseam pampers trebuia sa o schimb pe irina si peste noapte,pt ca dak o lasam pana dimineata cu acelasi scutec trebuia sa-i schimb si hainutele
mihaela83
mihaela83

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localizare : bucuresti-dr.taberei
flores :
Aveti/ati avut probleme cu scutecele de unica folosinta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aveti/ati avut probleme cu scutecele de unica folosinta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/04/2008

Sus In jos

Aveti/ati avut probleme cu scutecele de unica folosinta? Empty Re: Aveti/ati avut probleme cu scutecele de unica folosinta?

Mesaj Scris de Admin madyale Vin Apr 25, 2008 7:59 am

NOI FOLOSIM PAMPERS DIN PRIMA ZI DE VIATA SI NE PLACE FOARTE MULT MAI ALES ASTEA DE ACU ...ACTIV BABY.... NU FOLOSIM ALTCEVA SUNT BUNE
Admin madyale
Admin madyale
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 274
Varsta : 41
Localizare : CALARASI
flores :
Aveti/ati avut probleme cu scutecele de unica folosinta? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Aveti/ati avut probleme cu scutecele de unica folosinta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/04/2008

https://baby-bucuria-parinti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum