BEBELUSII NOSTRII
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

clubul mamicilor care vor sa slabeasca

4 participan?i

In jos

clubul mamicilor care vor sa slabeasca Empty clubul mamicilor care vor sa slabeasca

Mesaj Scris de Admin madyale Dum Apr 20, 2008 4:15 pm

o reteta ceva ?
Admin madyale
Admin madyale
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 274
Varsta : 41
Localizare : CALARASI
flores :
clubul mamicilor care vor sa slabeasca Left_bar_bleue5 / 1005 / 100clubul mamicilor care vor sa slabeasca Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/04/2008

https://baby-bucuria-parinti.forumgratuit.ro

Sus In jos

clubul mamicilor care vor sa slabeasca Empty Re: clubul mamicilor care vor sa slabeasca

Mesaj Scris de MARY83 Mar Apr 22, 2008 1:39 pm

eu am dat cateva gk jos asa fara diete sau alt ceva am redus mancarea ,fara paine si dulciuri si fara sucuri acidulate,bere sau alcol
MARY83
MARY83
MODERATORI
MODERATORI

Numarul mesajelor : 304
Varsta : 40
Localizare : mangalia
flores :
clubul mamicilor care vor sa slabeasca Left_bar_bleue0 / 1000 / 100clubul mamicilor care vor sa slabeasca Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/04/2008

Sus In jos

clubul mamicilor care vor sa slabeasca Empty Re: clubul mamicilor care vor sa slabeasca

Mesaj Scris de mihaela83 Joi Mai 01, 2008 10:37 am

cred k eu sunt o norocoasa;dupa ce am nascut,am slabit.in timpul sarcinii am luat vreo 10kg,iar jos am dat vreo 15 Razz si n-am facut nimic (adica n-am tinut regim,n-am mers la sala)
mihaela83
mihaela83

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localizare : bucuresti-dr.taberei
flores :
clubul mamicilor care vor sa slabeasca Left_bar_bleue0 / 1000 / 100clubul mamicilor care vor sa slabeasca Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/04/2008

Sus In jos

clubul mamicilor care vor sa slabeasca Empty Re: clubul mamicilor care vor sa slabeasca

Mesaj Scris de sorina.popia Joi Mai 01, 2008 10:38 am

eu am 43 kg as vrea sa ma ingras dar se pare ca nu merge nimic.Nu se lipeste nimic de mn
sorina.popia
sorina.popia
MODERATORI
MODERATORI

Numarul mesajelor : 160
Varsta : 41
Localizare : calarasi
flores :
clubul mamicilor care vor sa slabeasca Left_bar_bleue0 / 1000 / 100clubul mamicilor care vor sa slabeasca Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/04/2008

https://baby-bucuria-parinti.forumgratuit.ro/

Sus In jos

clubul mamicilor care vor sa slabeasca Empty Re: clubul mamicilor care vor sa slabeasca

Mesaj Scris de mihaela83 Joi Mai 01, 2008 10:40 am

nu mai baga mancarea in buzunar,papo Laughing Laughing Laughing
mihaela83
mihaela83

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localizare : bucuresti-dr.taberei
flores :
clubul mamicilor care vor sa slabeasca Left_bar_bleue0 / 1000 / 100clubul mamicilor care vor sa slabeasca Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/04/2008

Sus In jos

clubul mamicilor care vor sa slabeasca Empty Re: clubul mamicilor care vor sa slabeasca

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum